Pasja, doświadczenie, zaufanie

zdjęcie właścicielki Kliniki

Szanowni Państwo,

nazywam się Bogumiła Majewska, prywatnie jestem żoną i mamą dwójki urwisów. To właśnie macierzyństwo otworzyło mi oczy i pokazało, jak ważne są stopy w rozwoju dziecka. To one są amortyzatorami naszego ciała i mają duży wpływ na posturę człowieka.

Zawodowo jestem założycielem firmy ABC Stópki i absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Miałam to szczęście, że jestem wśród 19-osobowej grupy, która ukończyła ortopodologię jako pierwsza w Polsce. W trakcie studiów miałam okazję uczyć się od najlepszych specjalistów z całego kraju w dziedzinie ortopedii, ortopodologii, podologii i fizjoterapii. Wówczas poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy zarazili mnie swoją pasją, jaką jest stopa. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę, skończyłam liczne szkolenia i warsztaty. Z tego powodu w mojej firmie otworzyłam także Gabinet Diagnostyki Posturalnej.

By móc jak najlepiej zbadać pacjenta zdecydowałam się na zakup profesjonalnego sprzętu; dzięki nim jestem pewna, że każdy pacjent, dziecko i dorosły, będzie dobrze zdiagnozowany.

Wiedza, skrupulatność, doświadczenie - tym kieruję się w swojej pracy.

Pracuję na nowoczesnym sprzęcie
do pełnej diagnostyki:

  • maty pedobarograficzne
  • skaner podologiczny PodoScan 2D
  • videograf
  • podoskop

Zapraszam serdecznie

na konsultacje. Gwarantuję 100% zadowolenia z usług!

zarezerwuj termin
``