Dlaczego Klienci
wybierają Klinikę Zdrowej Stopy?

Szanowni Państwo,

nazywam się Bogumiła Majewska, prywatnie jestem żoną i mamą dwójki urwisów. To właśnie macierzyństwo otworzyło mi oczy i pokazało, jak ważne są stopy w rozwoju dziecka. To one są amortyzatorami naszego ciała i mają duży wpływ na posturę człowieka.

Zawodowo jestem założycielem firmy ABC Stópki i absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. W trakcie studiów miałam okazję uczyć się od najlepszych specjalistów z całego kraju w dziedzinie ortopedii, ortopodologii, podologii i fizjoterapii.

To właśnie wiedza, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt przyciągają Klientów do mojej Kliniki, gdzie każdy jest dla mnie indywidualnym przypadkiem.

Wiedza, skrupulatność, doświadczenie - tym kieruję się w swojej pracy.

czytaj więcej

Cennik usług

Klinika Zdrowej Stopy oferuje pełen zakres usług w korzystnych cenach.

Projektowanie obuwia AURELKA

GRATIS + 15 zł przesyłka

Wstępne badanie na podoskopie

GRATIS

Ozonowanie

15 zł

Wkładki indywidualne dla młodzieży

290 zł

Konsulatcja fizjoterapeutyczna

60 zł

Relaksacja poizometryczna (30 min)

70 zł
pełen cennik

Zapraszam serdecznie
do naszego sklepu ABC Stópki

Dzieci są największym Skarbem

dlatego też warto zadbać o ich stópki. To właśnie stopy są fundamentem naszego ciała i odpowiadają za prawidłową postawę, prawidłowy chód, co z kolei ma wpływ na stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup.

Nasz sklep wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy chcą, aby stópki ich dzieci rozwijały się prawidłowo. Nasz personel ma odpowiednie kwalifikacje z zakresu diagnostyki kończyn dolnych, a przede wszystkim z zakresu stopy dziecka.

Dysponujemy wiedzą na temat rozwoju dziecka w procesie autokorekty, jak prawidłowo dobrać obuwie i wkładki, wskażemy jakie ćwiczenia stóp i kończyn dolnych powinno dziecko wykonywać (zgodnie z wadą, jaką posiada i wiekiem dziecka).

W ABC Stópki znajdziesz tylko ZDROWE obuwie.

odwiedź sklep